TORONTO 2000 SC – Tuesday Schedules

Tuesday, September 20, 2022

TIMEFieldHOME TEAMSCOREAWAY TEAM
8:00 pmAW33 FC3-2Spros FC
8:00 pmBWarzone FC3-2Locamp FC
8:00 pmCDVTK3-2Revival FC
8:45 pmAYR Shooters2-4Bolton FC
8:45 pmBBergamo FC5-3Beercelona
8:45 pmCThe GunnersShoresh FC
9:30 pmAClass On Grass6-5Net 6 And Chill
9:30 pmBMiguel FC2-0Thicc FC
9:30 pmCThe Schifettes0-8Entourage Azzurri
10:15 pmALungo Mare4-4FC Washed Up
10:15 pmBDemma Dawgs FC0-5Primos FC
10:15 pmCBunch of Junk7-2The Morts
11:00 pmAFlow Diff3rent3-2Toronto Calcio
11:00 pmBNacional FC3-2Bongos FC
11:00 pmCDixie Enourmous0-9Mapoli FC

Tuesday, September 27, 2022

TIMEFieldHOME TEAMSCOREAWAY TEAM
8:00 pmAFlow Diff3rent 1-2Mapoli FC
8:00 pmBToronto Calcio 3-1Nacional
8:00 pmCBongos FC 4-1Dixie Enormous
8:45 pmAW33 FC 3-0Revival FC
8:45 pmBSpros FC 2-4Warzone FC
8:45 pmCLocamp FC 4-1DVTK
9:30 pmABeercelona 2-4Camilo FC
9:30 pmBYR Shooters 4-1Shoresh FC
9:30 pmCBolton FC 5-2Bergamo FC
10:15 pmAClass On Grass 7-2Entourage Azzurri
10:15 pmBNet 6 and Chill 1-8Miguel FC
10:15 pmCThicc FC 8-0The Schifettes
11:00 pmALungo Mare 1-0The Morts
11:00 pmBFC Washed Up 9-0Demma Dawgs FC
11:00 pmCPrimos FC 0-1Bunch of Junk

Tuesday, October 4, 2022

TIMEFieldHOME TEAMSCOREAWAY TEAM
8:00 pmALungo Mare 2-4Bunch of Junk
8:00 pmBFC Washed Up 4-0Primos FC
8:00 pmCDemma Dawgs FC 1-6The Morts
8:45 pmAFlow Diff3rent 6-0Dixie Enormous
8:45 pmBToronto Calcio 6-2Bongos FC
8:45 pmCNacional FC 2-0Mapoli FC
9:30 pmAW33 FC 1-0DVTK
9:30 pmBSpros FC 0-4Locamp FC
9:30 pmCWarzone FC 3-1Revival FC
10:15 pmABolton FC 3-2Beercelona
10:15 pmBBergamo FC 4-2Shoresh FC
10:15 pmCYR Shooters 2-5Camilo FC
11:00 pmAClass On Grass 8-2The Schifettes
11:00 pmBNet 6 and Chill 2-6Thicc FC
11:00 pmCMiguel FC 11-1Entourage Azzurri

Tuesday, October 11, 2022

TIMEFieldHOME TEAMSCOREAWAY TEAM
8:00 pmAClass On Grass 3-2Thicc FC
8:00 pmBNet 6 and Chill 5-0Entourage Azzurri
8:00 pmCMiguel FC 11-0The Schifettes
8:45 pmALungo Mare 3-5Primos FC
8:45 pmBFC Washed Up 2-1The Morts
8:45 pmCDemma Dawgs2-11Bunch of Junk
9:30 pmAFlow Diff3rent 4-5Bongos FC
9:30 pmBToronto Calcio 1-4Mapoli FC
9:30 pmCNacional FC 6-0Dixie Enormous
10:15 pmAW33 FC 3-3Locamp FC
10:15 pmBSpros FC 0-2Revival FC
10:15 pmCWarzone FC 3-1DVTK
11:00 pmAYR Shooters 3-4Beercelona
11:00 pmBBolton FC 5-2Shoresh FC
11:00 pmCBergamo FC 3-5Camilo FC

Tuesday, October 18, 2022

TIMEFieldHOME TEAMSCOREAWAY TEAM
8:00 pmABeercelona10-2Shoresh FC
8:00 pmBYR Shooters5-2Bergamo
8:00 pmCBolton FC2-4Camillo FC
8:45 pmAClass On Grass1-6Miguel FC
8:45 pmBNet 6 and Chill4-0The Schifettes
8:45 pmCThicc FC6-3Entourage Azzurri
9:30 pmALungo Mare6-0Demma Dawgs FC
9:30 pmBFC Washed Up0-3Bunch of Junk
9:30 pmCPrimos FC6-0The Morts
10:15 pmAFlow Diff3rent1-2Nacional FC
10:15 pmBToronto Calcio1-0Dixie Enormous
10:15 pmCBongos FC2-3Mapoli FC
11:00 pmAW33 FC1-3Warzone FC
11:00 pmBSpros FC2-2DVTK
11:00 pmCLocamp FC1-2Revival FC

Tuesday, October 25, 2022

TIMEFieldHOME TEAMSCOREAWAY TEAM
8:00 pmASpros2-2W33
8:00 pmBLocamp FC0-5Warzone FC
8:00 pmCRevival FC3-1DVTK
8:45 pmABolton FC2-3YR Shooters
8:45 pmBBeercelona3-0Bergamo FC
8:45 pmCShoresh FC1-4Camilo FC
9:30 pmANet 6 and Chill3-4Class On Grass
9:30 pmBThicc FC0-2Miguel FC
9:30 pmCEntourage Azzurri3-0The Schifettes
10:15 pmAFC Washed Up3-1Lungo Mare
10:15 pmBPrimos FC9-1Demma Dawgs FC
10:15 pmCThe Morts2-4Bunch of Junk
11:00 pmAToronto Calcio2-2Flow Diff3rent
11:00 pmBBongos FC0-5Nacional FC
11:00 pmCMapoli FC8-1Dixie Enormous

Tuesday, November 1, 2022

Bye Week: The Morts, Lungo Mare, Demma Dawgs FC, FC Washed Up, Bunch of Junk, Primos FC

TIMEFieldHOME TEAMSCOREAWAY TEAM
9:00 pmAMapoli FC1-0Flow Diff3rent
9:00 pmBNacional FC0-0Toronto Calcio
9:00 pmCDixie Enormous0-8Bongos FC
9:45 pmARevival FC2-0W33 FC
9:45 pmBWarzone FC2-3Spros FC
9:45 pmCDVTK3-4Locamp FC
10:30 pmACamilo FC3-3Beercelona
10:30 pmBShoresh FC2-2YR Shooters
10:30 pmCBergamo FC3-8Bolton FC
11:15 pmAEntourage Azzurri1-2Class on Grass
11:15 pmBMiguel FC4-1Net 6 and Chill
11:15 pmCThe Schifettes0-7Thicc FC

Tuesday, November 8, 2022

Bye Week: The Schifettes, Class on Grass, Thicc FC, Net 6 and Chill, Entourage Azzurri, Miguel FC

TIMEFieldHOME TEAMSCOREAWAY TEAM
9:00 pmABunch of Junk6-1Lungo Mare
9:00 pmBPrimos FC0-3FC Washed Up
9:00 pmCThe Morts7-3Demma Dawgs FC
9:45 pmADixie Enormous2-8Flow Diff3rent
9:45 pmBBongos FC4-1Toronto Calcio
9:45 pmCMapoli FC1-3Nacional FC
10:30 pmADVTK1-2W33 FC
10:30 pmBLocamp FC0-1Spros FC
10:30 pmCRevival FC2-3Warzone FC
11:15 pmABeercelona0-9Bolton FC
11:15 pmBShoresh FC0-6Bergamo FC
11:15 pmCCamilo FC1-3YR Shooters

Tuesday, November 15, 2022

Bye Week: Beercelona, YR Shooters, Shoresh FC, Bolton FC, Bergamo FC, Camilo FC

TIMEFieldHOME TEAMSCOREAWAY TEAM
9:00 pmAThicc FC2-3Class on Grass
9:00 pmBEntourage Azzurri1-5Net 6 and Chill
9:00 pmCThe Schifettes0-10Miguel FC
9:45 pmAPrimos FC2-3Lungo Mare
9:45 pmBThe Morts1-3FC Washed Up
9:45 pmCBunch of Junk12-3Demma Dawgs FC
10:30 pmABongos FC3-1Flow Diff3erent
10:30 pmBMapoli FC3-1Toronto Calcio
10:30 pmCDixie Enormous0-1Nacional FC
11:15 pmALocamp FC0-1W33 FC
11:15 pmBRevival FC1-5Spros FC
11:15 pmCDVTK0-1Warzone FC

Tuesday, November 22, 2022

Bye Week: Warzone FC, W33 FC, DVTK, Spros FC, Revival FC, Locamp FC

TIMEFieldHOME TEAMSCOREAWAY TEAM
9:00 pmAShoresh FC0-1Beercelona
9:00 pmBBergamo2-5YR Shooters
9:00 pmCCamilo FC4-2Bolton FC
9:45 pmAMiguel FC1-2Class on Grass
9:45 pmBThe Schifettes2-6Net 6 and Chill
9:45 pmCEntourage Azzurri1-5Thicc FC
10:30 pmADemma Dawgs FC0-4Lungo Mare
10:30 pmBBunch of Junk3-3FC Washed Up
10:30 pmCThe Morts4-3Primos FC
11:15 pmANacional FC8-1Flow Diff3rent
11:15 pmBDixie Enormous0-1Toronto Calcio
11:15 pmCMapoli FC3-5Bongos FC

Tuesday, November 29, 2022

Bye Week: Nacional FC, Flow Diff3rent, Dixie Enormous, Toronto Calcio, Mapoli FC, Bongos FC

TIMEFieldHOME TEAMSCOREAWAY TEAM
9:00 pmAWarzone FC 3-4W33 FC
9:00 pmBDVTK 3-4Spros FC
9:00 pmCRevival FC 5-3Locamp FC
9:45 pmABeercelona 2-4YR Shooters
9:45 pmBShoresh FC 1-6Bolton FC
9:45 pmCBergamo FC 3-4Camilo FC
10:30 pmAThe Schifettes 1-5Class on Grass
10:30 pmBThicc FC 3-1Net 6 and Chill
10:30 pmCEntourage Azzurri 0-3Miguel FC
11:15 pmAThe Morts 6-4Lungo Mare
11:15 pmBDemma Dawgs FC 2-10FC Washed Up
11:15 pmCBunch of Junk 1-0Primos FC

Tuesday, December 6, 2022

TIMEFieldHOME TEAMSCOREAWAY TEAM
9:00 pmANacional FC (#3/4 1st Place) Toronto Calcio (#3/4 4th Place)
9:00 pmBMapoli FC (#3/4 2nd Place) Bongos FC (#3/4 3rd Place)
9:00 pmCBunch of Junk (#5 South 1st Place) Primos (#5 South 4th Place)
9:45 pmAWarzone FC (#5 North 1st Place) Spros FC (#5 North 4th Place)
9:45 pmBW33 FC (#5 North 2nd Place) Revival FC (#5 North 3rd Place)
9:45 pmCFC Washed Up (#5 South 2nd Place) Lungo Mare (#5 South 3rd Place)
10:30 pmACamilo FC (#2 1st Place) Beercelona (#2 4th Place)
10:30 pmBBolton FC (#2 2nd Place) YR Shooters (#2 3rd Place)
10:30 pmC#3/4 Final #3/4 Final
11:15 pmAMiguel FC (Coed 1st Place) Net 6 and Chill (Coed 4th Place)
11:15 pmBClass on Grass (Coed 2nd Place) Thicc FC (Coed 3rd Place)
11:15 pmC#5 North Final #5 North Final

Tuesday, December 13, 2022 – NEW SESSION BEGINS

TIMEFieldHOME TEAMSCOREAWAY TEAM
9:00 pmA#5 South Final #5 South Final
9:00 pmB#2 Final #2 Final
9:00 pmCCoed Final Coed Final
9:45 pmA   
9:45 pmB   
9:45 pmC   
10:30 pmA   
10:30 pmB   
10:30 pmC   
11:15 pmA   
11:15 pmB   
11:15 pmC